Servis jízdních kol

SERVIS JÍZDNÍCH KOL - SHOWROOM KUTNÁ HORA

Vyskytl se problém na Vašem kole? Nebo potřebujete kolo seřídit či vylepšit jeho funkčnost? Obraťte se na nás! V naší prodejně nabízíme i servis jízdních kol. Naši specializovaní mechanici Vaše kolo prohlédnou, seřídí či odstraní případné vady. 

 

SERVIS JÍZDNÍCH KOL - OBJEDNÁVKA

Naši mechanici Vám se seřízením či opravou kola rádi pomohou a pokusí se Vaše kolo dostat do bezproblémového stavu, co nejdříve. Před návštěvou showroomu Vás žádáme, abyste se s naším personálem domluvili datum a čas schůzky. Vaše objednávka Vám zajistí to, že nebudete při příchodu muset čekat, až od Vás kolo převezmeme, a zároveň si na Vás vyhradíme čas, abychom si mohli společně projít závady kola a nastolit tak přibližnou celkovou cenu opravy. 

 

Na servis jízdních kol se prosím objednávejte na telefonním čísle 327 513 119, a nebo na e-mailové adrese cyklo@autocombi.cz

Z důvodu vysoké poptávky na servis kol nejsme schopni uspokojit všechny zákazníky. Proto v současné době objednáváme na servis kol pouze kola, která byla zakoupena u nás v prodejně nebo na našem e-shopu. Omlouváme se Vám a děkujeme za pochopení. 

 

SERVIS JÍZDNÍCH KOL - NOVÁ SEZÓNA

Každé jízdní kolo potřebuje před začátkem hlavní sezóny seřídit. I když se Vám na první pohled zdá, že je kolo v naprostém pořádku, opak může být pravdou. Může se stát, že během minulé sezóny se kolu něco přihodilo, ale jelikož jste kolo zazimovali, nic jste nepoznali. V nové sezóně byste zanedlouho mohli změnu pocítit, a proto je lepší, když Vaše kolo necháte projít servisní prohlídkou ještě před prvním usednutím na kolo. Naši specializovaní mechanici Vám rádi kolo seřídí a připraví ho na bezstarostnou novou sezónu. Konkrétně "Malý balíček" z naší nabídky je vyhovující pro kompletní servis kola a pro zjištění stavu kola. 

 

SERVIS JÍZDNÍCH KOL - ZÁVADA

Během ježdění na jízdním kole si můžete všimnout nějaké závady. Nemusíte se však obávat, že Vaše závada je nevyřešitelná. Naši specializovaní mechanici jsou jedničkou v oboru již několik let a prošlo jim pod rukou nespočet kol a závad, tudíž dokáží určit přesnou příčinu závady a dokáží závadu rychle odstranit.