Servis jízdních kol

SERVIS JÍZDNÍCH KOL - SHOWROOM KUTNÁ HORA

Vyskytl se problém na Vašem kole? Nebo potřebujete kolo seřídit či vylepšit jeho funkčnost? Obraťte se na nás! V naší prodejně nabízíme i servis jízdních kol. Naši specializovaní mechanici Vaše kolo prohlédnou, seřídí či odstraní případné vady. 

 

SERVIS JÍZDNÍCH KOL - OBJEDNÁVKA

Naši mechanici Vám se seřízením či opravou kola rádi pomohou a pokusí se Vaše kolo dostat do bezproblémového stavu, co nejdříve. Před návštěvou showroomu Vás žádáme, abyste se s naším personálem domluvili datum a čas schůzky. Vaše objednávka Vám zajistí to, že nebudete při příchodu muset čekat, až od Vás kolo převezmeme, a zároveň si na Vás vyhradíme čas, abychom si mohli společně projít závady kola a nastolit tak přibližnou celkovou cenu opravy. 

 

Na servis jízdních kol se prosím objednávejte na telefonním čísle 327 513 119, a nebo na e-mailové adrese cyklo@autocombi.cz

Z důvodu vysoké poptávky na servis kol nejsme schopni uspokojit všechny zákazníky. Proto v současné době objednáváme na servis kol pouze kola, která byla zakoupena u nás v prodejně nebo na našem e-shopu. Omlouváme se Vám a děkujeme za pochopení. 

 

SERVIS JÍZDNÍCH KOL - NOVÁ SEZÓNA

Každé jízdní kolo potřebuje před začátkem hlavní sezóny seřídit. I když se Vám na první pohled zdá, že je kolo v naprostém pořádku, opak může být pravdou. Může se stát, že během minulé sezóny se kolu něco přihodilo, ale jelikož jste kolo zazimovali, nic jste nepoznali. V nové sezóně byste zanedlouho mohli změnu pocítit, a proto je lepší, když Vaše kolo necháte projít servisní prohlídkou ještě před prvním usednutím na kolo. Naši specializovaní mechanici Vám rádi kolo seřídí a připraví ho na bezstarostnou novou sezónu. Konkrétně "Malý balíček" z naší nabídky je vyhovující pro kompletní servis kola a pro zjištění stavu kola. 

 

SERVIS JÍZDNÍCH KOL - ZÁVADA

Během ježdění na jízdním kole si můžete všimnout nějaké závady. Nemusíte se však obávat, že Vaše závada je nevyřešitelná. Naši specializovaní mechanici jsou jedničkou v oboru již několik let a prošlo jim pod rukou nespočet kol a závad, tudíž dokáží určit přesnou příčinu závady a dokáží závadu rychle odstranit. 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení